Відомості про кадрове забезпечення

ВІДОМОСТІ
про кількісні та якісні показники кадрового забезпечення освітньої діяльності на рівні початкової освіти

філії - Шевченківської початкової школи Червонозабійницького ліцею

Глеюватської сільської ради

1. Загальна інформація про кадрове забезпечення освітньої діяльності за рівнем початкової освіти

Педагогічні працівники

Необхідно (осіб)

Фактично (осіб)

Відсоток потреби

Педагогічні працівники, усього

у тому числі ті, що:

мають відповідну освіту

працюють у закладі освіти за сумісництвом

2. Інформація про якісний склад педагогічних працівників

Найменування навчальної дисципліни

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Найменування посади

Найменування закладу, який закінчив

(рік закінчення, спеціальність, кваліфікація згідно з документом про вищу освіту)

Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання (рік встановлення, підтвердження)

Педагогічний стаж (повних років)

Підвищення кваліфікації за фахом (найменування закладу або іншої юридичної особи, що має право на підвищення кваліфікації, номер, дата видачі документа про підвищення кваліфікації)

Примітки

Копаниця Ірина Борисівна

Завідувач філії

Жовтоводське педагогічне училище

1987 р., спеціальність викладання в початкових класах загальноосвітньої школи, кваліфікація вчитель початкових класів.

Криворізький державний педагогічний університет, 2005 р., спеціальність «Початкове навчання», кваліфікація вчитель початкових класів

Відповідає займаній посаді «Завідувач філії»

2022 рік

15 тарифний розряд

33 рік

Комунальний вищий навчальний заклад «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради», свідоцтво СПК №2974 від 03 квітня 2020 р.

Курси керівників закладів освіти

Вчитель початкових класів

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії», присвоєно педагогічне звання «Старший учитель»

14 тарифний розряд

Комунальний вищий навчальний заклад «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради», свідоцтво СПК №2887 від 10 квітня 2020 р.

Курси вчителів початкових класів вищої та першої категорії з викладанням ІКТ

Назаренко Руслана Іванівна

Жовтоводське педагогічне училище

1987 р., спеціальність викладання в початкових класах загальноосвітньої школи, кваліфікація вчитель початкових класів,

Криворізький державний педагогічний університет, 2004 р.,  спеціальність педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література. Кваліфікація вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури

Відповідає раніше присвоєному

педагогічному званню «Старший учитель»,  присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»

36 роки

Комунальний вищий навчальний заклад «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради», свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК № ДН41682253 від 15 листопада 2019 р. Курси вчителів початкових класів з викладанням ІКТ.

Фьодорова Олена Вікторівна

Вчитель початкових класів

Криворізький державний педагогічний університет, 2001 р., спеціальність «Початкове навчання», кваліфікація вчитель початкових класів

Присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»

2022 р.

20 років

Комунальний заклад вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради», свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК № ДН 41682253/35189 від 03 грудня 2021 р.

Курси вчителів початкових класів вищої та першої категорії з викладанням ІКТ.

Недоступ Юлія Анатоліївна

Вчитель початкових класів

Відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст І категорії»

2019 р.

22 рік

Комунальний заклад вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти», свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК № ДН 41682253/28488 від 23 грудня 2022 р. Вчителі початкових класів "спеціаліст І категорії, спеціаліст вищої категорії".

Антоненко Оксана Андріївна

Вчитель початкових класів

Криворізький державний педагогічний університет, 2004 р., спеціальність «Початкове навчання», кваліфікація вчитель початкових класів

Відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії»

2023 р.

30 роки

Комунальний вищий навчальний заклад «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради», свідоцтво СПК № ДН 41682253/1078 від 27 січня 2023 р.

Сінявіна Анна Ігорівна

Вчитель англійської мови

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2005 р., спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (російська)», кваліфікація вчитель російської, англійських мов та зарубіжної літератури основної і старшої школи

17 років

Комунальний вищий навчальний заклад «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради», свідоцтво СПК №712 від 24 квітня 2020 р. Курси вчителів англійської мови.