25 бер. 2024

Весняні канікули! Безпечна поведінка!

Дотримуйтеся правил безпечної поведінки під час весняних канікул!
23 січ. 2024

Обережно крига!

Віднесіться максимальною відповідальністю до сезонної небезпеки! Утримайтесь від виходу на водойми!
21 лист. 2023

День Гідності і Свободи!

День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років.
3 лист. 2023

День української писемності та мови

Учні нашого закладу освіти долучилися до відзначення Дня української писемності та мови.
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

21 вересня в Україні та усьому світі відзначають Міжнародний день миру
8 трав. 2023

День пам'яті і примирення

День пам'яті і примирення 8 травня з учнями нашого закладу проведені заходи з метою вшанування жертв Другої світової війни 1939-1945 років
10 бер. 2023

Шевченківські дні!

З 6.03 по 10.03.2023 р. в Шевченківській початковій школі пройшли заходи до вшанування пам'яті Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка
24 лют. 2023

Рік незламності! В єдності наша сила!

24 лютого з учнями 1-4 класів та вихованцями дошкільних груп було проведено єдину виховну годину за темою:"Рік незламності! В єдності наша сила!" та вшановано пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.
8 лют. 2023

День безпечного Інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначають День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом "Разом для найкращого Інтернету"
1 лют. 2016

Електронна реєстрація дітей в ДНЗ

Реєструвати дітей в дитячі садки Дніпропетровська необхідно через сайт електронної реєстрації reg.isuo.org

В одне із знакових державних свят встановлених на честь двох революцій День Гідності та Свободи, яке вся країна відзначає 21 листопада здобувачі освіти філії-Шевченківської початкової школи Червонозабійницького ліцею Глеюватської сільської рали взяли участь у інформаційно просвітницьких заходах патріотичного спрямування:

• учні 1-2 класів переглянули інформаційний відеоролик «День Гідності і Свободи»
  • учні 3 класу провели квест-гру- розвагу «Ми гідні діти своєї країни»;
  • учні 4 класу урок мужності «Україна – країна нескорених».