ВІДОМОСТІ ПРО КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ВІДОМОСТІ
про кількісні та якісні показники кадрового забезпечення
освітньої діяльності за рівнем дошкільної освіти

Філії - Шевченківської початкової школи Червонозабійницького ліцею

Загальна інформація про кадрове забезпечення освітньої діяльності за рівнем дошкільної освіти

Педагогічні працівники

Необхідно кількість осіб

Фактично кількість осіб

Відсоток потреби

Педагогічні працівники, усього

у тому числі ті, що:

мають відповідну освіту

працюють у закладі освіти за сумісництвом

2. Інформація про якісний склад педагогічних працівників

Прізвище, ім’я, по батькові

Повне найме-нування посади

Повне найменування закладу, який закінчив (рік закінчення, спеціальність, кваліфікація згідно з документом про вищу освіту)

Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання (рік встановлення, підтвердження)

Педагогічний стаж (повних років)

Підвищення кваліфікації за фахом(найм. закладу або іншої юридичної особи, що має право на підвищення кваліфікації, номер, вид документа, дата видачі )

Примітки

1.

Дектярьова Оксана Валеріївна

Жовтоводське педагогічне училище

1994 р., диплом ІД № 009280, спеціальність «Дошкільне виховання», кваліфікація «Вихователь в дошкільному закладі»,

Криворізький державний педагогічний університет, 2007 р., диплом НР №30932888, спеціальність «Початкове навчання», кваліфікація вчитель початкових класів

Спеціаліст вищої категорія, звання «вихователь- методист»

2021 р.

27 роки

Комунальний заклад вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» Свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК № ДН 41682253/6190 від 21 листопада 2018 р. Вихователів дошкільних навчальних закладів, які мають кваліфікаційної категорії або звання «вихователь-методист».

2.

Мініна Олена Вячеславівна

вихователь

Криворізький державний педагогічний університет, 2008 р., диплом НР №33828657, спеціальність «Початкове навчання», кваліфікація вчитель початкових класів

Спеціаліст І категорії

2022 р.

21 років

Комунальний заклад вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» Свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК № ДН 41682253/9268 від 24 грудня 2019 р. Вихователів дошкільних навчальних закладів, які мають кваліфікаційної категорії або звання «вихователь-методист».

3.

Шевченко Антоніна Яківна

вихователь

Криворізький державний педагогічний університет, 2005 р., диплом НР №27904671, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія.», кваліфікація вчитель історії і географії. Організатор краєзнавчо - туристичної роботи

Нікопольське педагогічне училище Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет»,2014Р., диплом НР №47298726, спеціальність «Дошкільна освіта, кваліфікація вчитель дошкільного виховання».

Спеціаліст І категорії

2016 р.

18 років

Комунальний заклад вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» Свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК № ДН 41682253/6301 від 27 листопада 2019 р. Вихователів дошкільних навчальних закладів, які мають кваліфікаційної категорії або звання «вихователь-методист».

4.

Габедава Олександра Олександрівна

вихователь

Сімферопольське педагогічне училище Республіканського вищого навчального закладу «Кримський інженерно-педагогічний університет» , 2008 р.,  диплом КР №35229855, спеціальність «Дошкільне виховання», кваліфікація вихователь дошкільного закладу, вихователь логопедичних груп

Молодший спеціаліст

11 тарифний розряд

2023 р.

10 років

Комунальний навчальний заклад « Дніпровська академія неперервної освіти» Свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК № ДН 41682253/22575 від 04 листопада 2022 р. Вихователів дошкільних навчальних закладів, які не мають кваліфікаційної категорії або звання.

5.

Скрипченко Юлія Анатоліївна

вихователь

Бердянський державний педагогічний університет, 2013 р., диплом АР №45337034, спеціальність «Дошкільна освіта», кваліфікація організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку. Практичний психолог».

спеціаліст ІІ категорії

12 років

Комунальний навчальний заклад « Дніпровська академія неперервної освіти» Свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК № ДН 41682253/6701 від 06 листопада 2020 р. Вихователів дошкільних навчальних закладів, які мають кваліфікаційної категорії або звання "Вихователь- методист"

6.

Леміш Зоя Володимирівна

Музичний керівник

Мелітопольський державний педагогічний університет, 2007 р. , диплом АР №31325621, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Музика.», кваліфікація вчитель музики, етики і естетики

Спеціаліст І категорії

2021 р.

24 рік

Комунальний заклад вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» Свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК № ДН 41682253/3424 від 19 червня 2018 р.

Музичних керівників закладів дошкільної освіти.