Історія школи

Дана будівля колишня Кам’янопільська школа, яку в 2000 році було реорганізовано в Орджонікідзенську початкову школу – сад. У 18 ст. імператрицею Катериною II землі с. Зеленого Поля та с. Кам’яного Поля було продано німцям голландського походження. В 1873 році було заснованос .Кам’яне Поле, тоді була збудована ця будівля, як будинок директора гімназії, в якому проживало декілька поколінь. За радянські часи в цьому будинку була заснована Кам’янопільська початкова школа.

А наша школа ніби весна
                  Вона чудова, цікава й прекрасна.

Живе тут пісня, легенда і казка.

Кращої школи в світі нема!

Історія нашого села

Орджонікі́дзе — (до 1944 року — Молочне) село в Криворізькому районі Дніпропетровської області.Орджонікідзе розташоване у західній частині області на лівому березі річки Саксагань. Межує з північно-західними околицями Кривого Рогу та з селом Кам'яне Поле.

У 1920-х  роках на території села були землі підсобних господарств для забезпечення сільськогосподарською продукцією робітників сусідніх рудників. Згодом тут стали з'являтися перші хати і 1930 року було засноване селище Молочне, яке 1944 року було перейменоване на Орджонікідзе. На той час селище було підсобним господарством шахти імені Серго Орджонікідзе.

В часи радянської влади в Орджонікідзе розташовувалась центральна садиба радгоспу ім. Шевченка.

Рішенням Дніпропетровської обласної ради від 18.04.1995 селище Орджонікідзе переведене до категорії сіл.

У Орджонікідзе є початкова школа-сад, амбулаторія, бібліотека, будинок культури.