Електронна реєстрація дітей в ДНЗ

1 лют. 2016
Реєструвати дітей в дитячі садки Дніпропетровської області необхідно через сайт електронної реєстрації reg.isuo.org

Подавати заявки на влаштування дітей в дитячі садки Дніпропетровської області можна буде тільки через сайт електронної реєстрації. Про це під час прямої телефонної лінії повідомила методист науково-методичного центру управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Олена Кисельова.

«Електронна реєстрація дітей у дитячі садки існує з 2012 року для обліку дітей, які потребують місцях у дитсадки. Зараз готується відповідне розпорядження, щоб така реєстрація була обов'язковою для всіх, хто хоче влаштувати своїх дітей у той чи інший дошкільний заклад. Реєстрація проходить на сайті reg.isuo.org батьками або особами, що їх замінюють. Подавати заявку можна тільки в один садок», - сказала Олена Кисельова.

За її словами, після успішної реєстрації для кожної заявки автоматично встановлюється статус «Заявка зареєстрована» і присвоюється реєстраційний номер. Номер, дата та час реєстрації не підлягають зміні за жодних умов. Завідувач або відповідальна особа відділу освіти зобов'язані батькам надавати всю необхідну допомогу, пов'язану із заповненням заяви, а також доступ до інформації, що міститься в Реєстрі.

Вона також зазначила, що прийом дітей в дитсадок здійснюється завідувачем згідно зі списками, сформованими базою даних протягом періоду комплектації груп раннього та молодшого віку (серпень) поточного року та протягом року - для інших вікових груп у відповідний дитячий садок. У разі недоукомплектування груп завідувач саду приймає дітей протягом календарного року згідно зі списками, сформованими знову ж базою даних через електронну реєстрацію.